KATEGORIE MEBLI

Ostatnio przeglądane

Informacja

Producenci

MATERAC - LOTIS PIANKOWY ECO

Nowy produkt

4 OSÓB KUPIŁO

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

2 398,00 zł brutto

Opis

DOSTAWA NA TERENIE WARSZAWY DO USTALENIA
wysyłka kurierska DO USTALENIA W ZALEŻNOŚCI OD ROZMIARU
WYSYŁKA NA WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE( ALE POZA WARSZAWE ) DO USTALENIA
CZAS DOSTAWY OD 7 DO 14 DNI

Więcej informacji

Witam na naszej stronie .

Do sprzedania proponujemy materac  renomowanej polskiej  fabryki materacy " Janpol "

Materac : LOTIS PIANKOWY - ECO

Opis właściwości :

TYP; PIANKOWY

POKROWIEC W STANDARDZIE:  PAINT COTTON

POKROWEC ZAMINNY: BIOX, LINO

SKALA TWARDOŚCI OD 1-10

ŚREDNI

WYSOKOŚĆ ;

OK 20CM

MATERACE MOGĄ BYĆ WYKONANE NA INDYWIDUALNY WYMIAR


SPRZEDAWANE NOWE MATERACE SĄ OBJĘTĄ GWARANCJA PRODUCENTA !!

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ OD 7-14 dni

TEL. KONTAKTOWY ; 534-107-106

OPIS PRODUKTU :

Opis produktu :

Kiedy zmieniają się Twoje oczekiwania – zmienia się Twój materac. To hasło, które w pełni odzwierciedla możliwości materaca Lotis, modelu 4 w 1.

Innowacyjne, niesymetryczne ułożenie pianek pozwala wydobyć aż cztery różne twardości z jednego modelu. Obracasz i odwracasz materac według potrzeb, a on zyskuje za każdym razem inną twardość, dostosowaną do aktualnych wymagań Twojego ciała. Decyzja o wyborze jednej twardości odchodzi na dalszy plan, a Ty możesz skupić się na pełnym komforcie snu. A to możliwe dzięki trzem doskonale dopasowującym się do kształtów ciała piankom.

Sercem materaca jest sprężysta pianka o niestandardowym ułożeniu i kształcie, która zapewnia stabilne podparcie dla otulających ją elementów, a co najważniejsze wykazuje wysoką
i potwierdzoną badaniami odporność na rozwój bakterii, w tym także przy zawilgoceniach i w podwyższonej temperaturze. Pierwsza z zewnętrznych pianek to nieporównywalnie elastyczny materiał zawierający naturalne olejki sojowe, którego powierzchnia nigdy nie wysycha i nie ulega degradacji. Pianka doskonale podpiera kręgosłup, na całej jego długości, dostosowując się do jego naturalnych krzywizn. Dodatkowo specjalnie opatentowana struktura pianki gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu.

Drugą stronę materaca tworzy nowatorska pianka Viscoool, wspomagająca regulację temperatury ciała. Punktowo podpiera i otula ciało, zapamiętując jego kształt, a tym, co ją wyróżnia jest przyspieszony proces oddawania skumulowanego ciepła na zewnątrz. Zawiera mieszankę naturalnych surowców, dzięki którym ochładza i pochłania ciepło ciała, zapewniając głębszy, bardziej spokojny sen.

Materac Lotis to ekologiczny model, tworzony przy zachowaniu szacunku i empatii do zwierząt, w technologii przyjaznej środowisku. Wszystkie wykorzystane do jego produkcji materiały są pozbawione szkodliwych związków chemicznych i zastąpione naturalnymi olejkami roślinnymi. Lotis to połączenie bliskości natury z ultranowoczenością.


Jeśli nasi konsultanci będą zajęci to zadzwoń ponownie tel. 534-107-106

ZADAJ PYTANIE SPRZEDAJACEMU    KLIKNIJ TU

ZOBACZ WSZYSTKIE MATERACE    KLKINIJ TU!!!!!!!!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU MEBBLE.PL

Opinie

Napisz opinię

MATERAC - LOTIS PIANKOWY ECO

MATERAC - LOTIS PIANKOWY ECO

4 OSÓB KUPIŁO

Produkty powiązane